Najlepsze krzesła biurowe dla dzieci

 

Jakie krzesło biurowe dla dzieci kupić?

 

Gdy Twoje dziecko idzie do przedszkola zmienia się jego tryb dnia, a gdy zaczyna szkołę zmian potrzebuje również jego pokój. Nie chodzi o cały wystrój, ale kilka mebli, które uczniowi są niezbędne. Chodzi tutaj oczywiście o biurko i specjalne krzesło. Dlatego w tym poradniku skupiamy się na modelach przeznaczonych dla najmłodszych. Na jego końcu znajdziesz 3 krzesła biurowe w dobrych cenach, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Przede wszystkim należy zacząć od regulacji. Pamiętaj, że dziecko, w przeciwieństwie do osób dorosłych, ciągle rośnie, dlatego regulowany model to podstawa. Dla siebie możesz wybrać sprzęt bez regulacji, ale dla swojej pociechy nie. Oczywiście możesz co sezon kupować nowe krzesło, ale nie jest to najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Fotel musi mieć regulowaną wysokość, dobrze jeśli ma też regulowaną głębokość, czy pochylenie oparcia. Dzięki temu bez problemu dostosujesz mebel do wzrostu swojej pociechy, aby siedząc przy biurku miała zapewniony komfort i bezpieczną dla kręgosłupa pozycję.

W kwestii tapicerki – wybieraj modele funkcjonalne, pamiętając, że dzieci często coś brudzą i rysują. Skóra jest piękna, ale musisz wiedzieć, że wszelka twórczość długopisem wykonana na takim materiale jest w zasadzie nieusuwalna.

Kółka to świetne rozwiązanie, bo dzięki temu fotel jest bardziej mobilny. Wcześniej sprawdź, czy dany model posiada kółka kauczukowe, które nie rysują powierzchni i przy okazji dobrze radzą sobie również na dywanie.

W przypadku designu kieruj się potrzebami i zainteresowaniami swojego dziecka, pamiętając jednak, że one ciągle się zmieniają. Cena też nie pozostaje bez znaczenia, ale musisz wiedzieć, że nie warto przepłacać. Już za ok. 250 złotych kupisz bardzo solidne krzesło.

Ostatni aspekt, na który musisz zwrócić szczególną uwagę to oczywiście opinie o krzesłach biurowych dla dzieci. Konsumenci, którzy zakupili interesujące Cię modele często dzielą się swoimi spostrzeżeniami – zarówno wadami, jak i zaletami danego produktu.

 

 

Krzesła biurowe dla dzieci ranking

 

 

Nowy Styl MiniStyle GTP

 

Nowy Styl Ministyle GTP to nasz numer jeden. Jest to krzesło obrotowe z piękną tapicerką. Mebel jest tapicerowany tkaniną z motywem bajkowym, co sprawia, że jest wyjątkowo atrakcyjny dla najmłodszych (w ofercie znajdziemy wiele różnych motywów ze znanych bajek). Posiada on wyprofilowane siedzisko i oparcie, zapewniające dziecku komfort w czasie nauki oraz zabawy.

Poza tym umożliwia mu przyjęcie prawidłowej postawy, która ma pozytywny wpływ na jego rozwój fizyczny. Krzesło jest wyposażone w płynną regulację wysokości siedziska i oparcia oraz głębokości siedzenia, a więc bez problemu dostosujesz je do potrzeb swojej pociechy.

Podłokietniki w fotelu gwarantują najmłodszym komfort w czasie nauki, ale jeśli w jakiś sposób będą krępować ruchy dziecka można je odpiąć. To najlepsze krzesło biurowe ma kółka skonstruowane w taki sposób, aby nie rysowały powierzchni podłogi. Maksymalne obciążenie krzesła wynosi 45 kg.

Opinie o krzesłach tego producenta są bardzo pochlebne. Rodzice, którzy wybrali ten produkt podkreślają, że jest bardzo dobry, zapewnia najmłodszym odpowiednie warunki do nauki i przyjęcie właściwej pozycji siedzącej podczas nauki. Poza tym sama tapicerka jest ładna i łatwa w pielęgnacji.

 

 

 

 

Halmar Fun 3

 

Na drugim miejscu znajduje się fotel obrotowy Halmar FUN-3 wykonany ze sklejki giętej z tapicerką ze skóry w kolorze niebieskim z kolorowymi, atrakcyjnymi dla najmłodszych akcentami. Fotel posiada praktyczny mechanizm ustawiania wysokości siedziska, co pozwala dostosować go do potrzeb Twojego dziecka. Podstawa jezdna jest pięcioramienna i charakteryzuje się lekkością.

W zestawie znajdują się zwykłe kółka, ale istnieje możliwość dokupienia dodatkowych powlekanych kauczukiem, które nie rysują podłoża. Jest to wyjątkowo finezyjna, kolorowa propozycja, która sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym i młodzieżowym, zapewniając dziecku komfort w czasie nauki.

To dobre i tanie krzesło biurowe waży 8 kg, a jego maksymalne obciążenie to 130 kg. Wymiary mebla to: wysokość siedziska – od 42 cm do 54 cm, szerokość siedziska – 43 cm, głębokość siedziska – 49 cm. Został on doceniony za możliwość regulacji wysokości siedziska

. Poza tym konsumenci wysoko ocenili jego funkcjonalność, nowoczesny design oraz fakt, że tapicerka jest łatwa w utrzymaniu czystości.

 

 

 

 

Kettler Plus

 

Kettler Chair Plus to świetne krzesło biurowe stanowiące doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalne propozycje i na pierwszym miejscu stawiają prawidłowy rozwój dziecka. Jest to bardzo wygodny mebel o wymiarach 47 cm x 62-86 cm x 47 cm, który będzie odpowiedni zarówno dla 3 latka, jak i dzieci w wieku szkolnym. Ma to oczywiście związek z regulowanym siedziskiem.

Taka inwestycja jest dość kosztowna, ale jest to jeden z niewielu modeli na rynku, który będzie służył Twojemu dziecku przez długie lata. Ponadto należy zauważyć, że krzesło wymusza na dziecku utrzymanie odpowiedniej pozycji. Polecane jest przez doświadczonych ortopedów. Poza tym produkt posiada europejskie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Mebel został wykonany z drewna bukowego i metalu.

Konsumenci potwierdzają, że jest to dobrze wykonany, bardzo trwały i solidny mebel, w który warto zainwestować. Wysoko oceniono też jego atrakcyjny wygląd – piękną tapicerkę, która jest, łatwa w pielęgnacji i odpowiednia dla dzieci w różnym wieku.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...