Najlepsze krzesła biurowe obrotowe

 

Jakie krzesło obrotowe kupić?

 

Odpowiednia pozycja przyjęta w czasie pracy przed komputerem zwiększa naszą efektywność, ale także poprawia nasze samopoczucie. Czujemy się zdecydowanie mniej zmęczeni, bo lepiej dotleniamy nasz organizm. Ważne jest to, aby siedzenie było wygodne i praktyczne. Wśród takich krzeseł znajdują się modele obrotowe na kółkach. Sprawiają one, że jesteśmy bardziej mobilni. Bez wstawania z krzesła możemy np. sięgnąć po dokumenty znajdujące się na szafce za nami. Dlatego tym razem przygotowaliśmy dla Państwa poradnik, jak wybrać taki mebel. Poza tym, na jego końcu umieściliśmy krótkie zestawienie, które zawiera trzy krzesła biurowe obrotowe w dobrych cenach, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Wygoda to podstawa, a więc fotel musi mieć odpowiednią ergonomię. Jeśli chcesz mieć pewność, że dany mebel będzie dla Ciebie odpowiedni, najlepiej go przetestuj. Dobrze, jeśli zapewnia Ci przyjęcie odpowiedniej pozycji i wspiera część lędźwiową pleców.

Musisz też pamiętać o regulacji, bo przecież każdy z nas ma inną budowę ciała i wzrost. Poza tym, gdy z jednego krzesła mają korzystać dwie osoby, dobrze, jeśli regulację wykonuje się za pomocą jednego przycisku. Nie jest tak, że każdy element musi być regulowany. Wystarczy, że będzie to wysokość siedziska. Dobrze, jeśli dodatkowo możesz zmienić głębokość fotela.

Kolejna kwestia to tapicerka – pamiętaj, że to ma być mebel praktyczny i ładny. Dlatego musi mieć tapicerkę łatwą w pielęgnacji, która jest odporna na ścieranie i pięknie się prezentuje. Skóra to klasyk, ale więcej kosztuje. Poza tym zabrudzenia z długopisów na takim materiale są praktycznie niezmywalne. Dlatego dużą popularnością cieszą się tapicerki materiałowe.

Krzesła obrotowe to kółka, a więc musisz pamiętać o tym, żeby nie rysowały powierzchni. Jeśli docelowo fotel ma stać na dywanie wybieraj takie kółka, które mogą się po nim poruszać. Tutaj musisz pamiętać, że takie zwykle nie nadają się do jazdy po panelach, gdyż zwyczajnie je rysują. Jeśli fotel ma stać na płytkach lub podłodze drewnianej, najlepsze będą kółka kauczukowe.  

Ostatni aspekt, to opinie o krzesłach biurowych obrotowych. To właśnie konsumenci, którzy zakupili interesujące Cię modele są świetnym źródłem informacji na temat tego, czy warto inwestować w dane krzesło.

 

Krzesła biurowe obrotowe ranking

 

Unique Fox

       

Na pierwszym miejscu znalazł się fotel Unique Fox. Jest to ergonomiczny model, idealny do biura, czy też gabinetu a nawet pokoju ucznia. Model ten posiada podłokietnik, wysoki zagłówek i wyprofilowane oparcie dla kręgów lędźwiowych. Materiał, jakim pokryto oparcie i siedzisko jest przyjemny w dotyku, przepuszcza powietrze i zapewnia użytkownikowi komfortowe warunki do pracy.

Produkt dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych. Jest wyposażony w kauczukowe kółka, które nie rysują nawierzchni. Krzesło posiada mechanizm TILT.

Poza tym posiada system, który zatrzymuje oparcie w wybranej pozycji i podnośnik gazowy do regulacji wysokości. Maksymalne obciążenie tego modelu wynosi 130 kg. Wymiary produktu to: wysokość całkowita regulowana od 109 cm do 117 cm, wysokość oparcia – 67 cm i wysokość siedziska regulowana – od 43 cm do 51 cm.

Natomiast wysokość podłokietników – 19 cm, głębokość fotela – 48 cm i szerokość fotela – 48 cm. To najlepsze krzesło biurowe obrotowe cenione jest za jakość wykonania i atrakcyjny wygląd oraz łatwy w obsłudze system regulacji wysokości.

 

 

 

 

Nowy Styl Bravo GTP

 

Nowy Styl Bravo GTP to dobre i tanie krzesło biurowe obrotowe z miękkim, tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Model ten jest ergonomiczny i wygodny. Ma system płynnego regulowania wysokości oparcia oraz odchylenia oparcia i jego blokady w wybranej pozycji.

Poza tym można swobodnie regulować głębokość i wysokości siedziska (za pomocą podnośnika pneumatycznego). Dzięki takim rozwiązaniom dostosujesz krzesło do swoich potrzeb, zapewniając sobie komfortowe i jednocześnie korzystne dla kręgosłupa i samopoczucia miejsce do pracy.

Model ten posiada podłokietniki z tworzywa sztucznego i stabilną, nylonową podstawę jezdną. Krzesło jest wyposażone w kółka samohamowne do powierzchni miękkich.

Wymiary produktu to: wysokość całkowita – od 95 cm do 114 cm, wysokość oparcia – od 52,5 cm do 59 cm, wysokość siedziska – od 42,5 cm do 55,5 cm i wysokość podłokietników – 22 cm. Model ten ceniony jest za ergonomiczną budową i solidne wykonanie, ale także atrakcyjną cenę i design.

 

 

 

Signal Q-032

 

Signal Q-032 to trzeci model, jaki chcemy Państwu zaprezentować. Ma on tapicerkę wykonaną z ekoskóry w kolorze czarnym z czerwonymi przeszyciami. Taki mebel jest przede wszystkim łatwy w pielęgnacji, a ponadto bardzo trwały i komfortowy dla użytkownika.

Poza tym doskonale sprawdzi się w męskim, nowocześnie urządzonym biurze. Model ten posiada kółka, które nie rysują powierzchni twardych. Fotel ma obszerne, komfortowe siedzenie oraz duże, wyprofilowane oparcie, zapewniające odpowiednie wsparcie części lędźwiowej kręgosłupa.

W efekcie, nawet osoby spędzające wiele godzin przy biurku będą miały zapewnione odpowiednie wsparcie. Produkt posiada mechanizm TILT. Model ten wyróżnia atrakcyjny, nowoczesny design. Konsumenci wysoko ocenią też jego kolorystykę i funkcjonalność krzesła.

Wymiary produktu to: wysokość całkowita – od 122 cm do 132 cm, wysokość siedziska – od 45 cm do 55 cm, głębokość – 52 cm i szerokość – 65 cm.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...