Najlepsze krzesła do biurka

 

Jakie krzesło do biurka kupić?

 

Większość z nas spędza długie godziny przed monitorem komputera lub przy biurku. Dlatego krzesło, na którym siedzimy nawet 8 godzin w ciągu dnia musi być wygodne. Musisz zwrócić uwagę nie tylko na sam komfort, ale też na kręgosłup i samopoczucie. Źle przyjęta postawa wpływa na to, jak szybko się męczymy. Ciągłe zmęczenie wcale nie musi oznaczać, że brakuje Ci kawy, problem może tkwić w tym, jak siedzisz. Dlatego tym razem przygotowaliśmy krótki poradnik o tym jak wybrać dobry fotel. Na jego końcu znajdziesz też zestawienie, które zawiera trzy krzesła do biurka w dobrych cenach.

Podstawową kwestią jest wygodne oparcie fotela i komfortowe siedzisko, najlepiej o regulowanej wysokości. Każdy z nas ma inny wzrost, a więc też inne potrzeby związane z dostosowaniem krzesła do stolika, czy biurka. Dobrze, jeśli oparcie, czy podłokietniki także są regulowane. Fotel nie może być za bardzo pochylony do tyłu, ani do przodu. Ważne jest także to, aby nie był zbyt wysoki lub za niski, bo bardzo męczą się nasze nogi.

Dobre krzesło musi posiadać sprawne mechanizmy, umożliwiające szybką regulację. Po co Ci fotel, który reguluje się za pomocą narzędzi lub przeciwnie wystarczy lekko się poruszyć, aby zmieniła się jego pozycja?

Warte uwagi są fotele bez regulacji oparcia, czy wysokości, które gwarantują wygodną, odpowiednią postawę w czasie pracy. Warto jednak je dobrze przetestować i sprawdzić, czy stanowią odpowiedni model dostosowany do naszego wzrostu.

Materiał nie ma większego znaczenia. Oczywiście ważne jest to, aby krzesło było solidne. Nie ważne jednak, czy jest to plastik czy drewno. Będzie to natomiast istotne dla samej estetyki wnętrza. To jednak nie podlega analizie, gdyż każdy z nas ma inne potrzeby.

Ważne jednak jest to, aby krzesło miało dobre, solidne podparcie i co istotne podstawę nierysującą powierzchni. Niestety często o tym zapominamy i szybko okazuje się, że podłoga pod biurkiem jest wytarta. Jeśli w biurze masz dywan, ważne jest to, aby kółka mogły się po nim swobodnie przesuwać.

Kupując taki mebel sprawdź też wszystkie dostępne opinie o krzesłach do biurka danego producenta. To konsumenci weryfikują, czy dany sprzęt jest solidny i warty swojej ceny.

 

 

Krzesła do biurka ranking

 

 

Nowy Styl Samba

 

Nowy Styl Samba to najlepsze krzesło do biurka w naszym zestawieniu. Jest ono niezwykle wygodne, a przy tym nowoczesne i uniwersalne. Ma metalowy stelaż, dostępny w dwóch kolorach: alu, czyli jasnoszary, matowy oraz chrome – błyszczący.

Krzesło jest tapicerowane (dostępna jest tapicerka z różnych materiałów w wielu atrakcyjnych kolorach). Model ten został wyposażony w nakładki na podłokietniki, które zapewniają komfort.

Chociaż nie jest to mebel o regulowanej wysokości siedziska i oparcia, zapewnia komfortową, prawidłową pozycję przy biurku. Krzesło posiada atest wytrzymałości wydany przez PUR Remodex, co oznacza, że stanowi odpowiedni wybór dla osób o nieco większej masie ciała.

Konsumenci wysoko ocenili wykonanie produktu, jak również jego atrakcyjny design i kolorystykę, dzięki której wyróżnia się na tle konkurencji utrzymanej w ciemnej kolorystyce.

 

 

 

 

Kulik-System Classic Pro

 

Nasza druga propozycja do Kulik-System Classic Pro. Jest to bardzo wygodne, z ergonomicznym, wygodnym siedziskiem i oparciem. Fotel jest tapicerowany z obu stron, dzięki czemu pięknie się prezentuje. Tapicerka to wysokogatunkowa, atestowana tkanina.

Mebel ma bardzo praktyczną, płynną regulację wysokości siedziska, a także łatwy w obsłudze mechanizm zmieniający jego głębokość. Warto tutaj podkreślić, że to krzesło biurowe posiada blokadę siedziska i oparcia w wielu pozycjach, a więc możesz mieć pewność, że gdy wstaniesz, fotel nie powróci do poprzednich ustawień.

Aby zapewnić Ci jak największy komfort w czasie pracy zastosowano tutaj system regulowanej wysokości podparcia odcinka piersiowego i lędźwiowego. Konsumenci wysoko oceniają nie tylko wszechstronną możliwość regulacji krzesła, ale również jego bardzo stabilną podstawę.

Ogromną zaletą krzesła jest także to, że sam dopasowujesz je do swoich potrzeb – możesz wybrać model z nierysującymi kółkami lub z twardymi stopkami. Mebel dostępny jest w kilku, bardzo atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. Konsumenci docenili jego solidną konstrukcję i atrakcyjny design.

 

 

 

 

Nowy Styl Stillo 10 GTP

 

Trzecią pozycję zajmuje dobre i tanie krzesło do biurka Nowy Styl Stillo 10 GTP z mechanizmem Ibra. Ma ono bardzo szerokie, wygodne siedzisko i wyprofilowane oparcie, aby zapewnić nam komfort w czasie pracy. Swobodne bujanie krzesła pozwoli Ci na chwilę relaksu i zebranie myśli.

Warto tutaj podkreślić, że oparcie odchyla się niezależnie od siedziska. Ponadto odpowiednio zaprojektowana konstrukcja daje Ci możliwość niezależnej blokady siedziska i oparcia w wybranej przez Ciebie pozycji – sam dostosowujesz mebel do swoich potrzeb. Aby zapewnić Ci maksimum wygody krzesło ma regulowaną wysokość ustawienia siedziska, wysokość oparcia oraz regulowane w pionie podłokietniki z miękkimi nakładkami.

Posiada ono samohamowne kółka, które są idealne do powierzchni dywanowych lub twardych. Wygodnym rozwiązaniem jest funkcja AntiShock, czyli bardzo praktyczne zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy po zwolnieniu blokady ruchu.

Model ten ceniony jest przez konsumentów za jakość wykonania, solidność konstrukcji, praktyczne funkcje regulujące ustawienie elementów krzesła oraz atrakcyjny design.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...